نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/23      7:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان تا صبح روز شنبه 23 تیر ماه خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در این محورها به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 صبح روز شنبه 23 تیرماه از محورهاي "كرج- چالوس و هراز" ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت در محور کرج - چالوس طی روزهای یاد شده، افزود: تردد انواع وسائط نقليه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز جمعه 22 تیرماه از این محور ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

وی اظهار داشت: در محور هراز تردد كليه تریلرها در روزهای اجرای طرح از این محور ممنوع بوده و تردد كليه كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روزهای  پنجشنبه و جمعه 21 و 22 تیرماه 97 از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه مستقر در محورهای مواصلاتی استان در صورت نیاز به اطلاعات بیشنر با شماره تلفن 2182934 با پیش شماره 011 تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون