نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/23      7:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:229


نسخه چاپی
دستیابی به امنيت پايدار با محوریت مردم، هدف اصلي پليس و سپاه
گروه استان ها - ویژه شرق استان تهران - فرمانده انتظامی استان در دیدار با فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران، هدف اصلی پلیس و سپاه را دستیابی جامعه به امنیت پایدار با محوریت مردم دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا ناظری" در دیدار با سردار "سید محمد تقی شاهچراغی" فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران با اشاره به برنامه های عملیاتی پلیس در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی افزود: پلیس با سازماندهی منسجم نیروها و تشدید اقدامات انتظامی به دنبال افزایش امنیت است.

وی با بيان اينکه يکي از وظايف مهم نیروی انتظامی برقراري نظم و امنيت برای آحاد جامعه است، تصريح کرد: تعامل و همکاري آحاد مختلف مردم با پليس در انجام موفقيت آميز اين ماموريت خطير نقش مهمي دارد.

سردار ناظری با تاکید بر اینکه دستیابی به امنيت پايدار با محوريت مردم، هدف اصلي پليس است، گفت: ناجا از سازمان هاي خدمتگزار است و اين خدمتگزاري ادامه خواهد داشت.

این مقام انتظامی، اجراي طرح هاي انتظامي و پاک سازي را در راستاي افزايش احساس امنيت در جامعه بسيار مؤثر عنوان كرد و اظهار داشت: با اجراي اين طرح ها كه در سايه همكاري و تعامل گسترده سپاه و مردم اجرا مي شود، محيط براي مجرمان و مخلان نظم و امنيت، بيش از پيش ناامن خواهد شد .

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان گفت: سپاه در بین دستگاه های دیگر، بهترین همراه پلیس در پایداری امنیت عمومی و استقرار امنیت و آرامش در جامعه است.

ناجا، سازماني مردم دار، ولايي، انقلابي و منسجم

در ادامه سردار "سید محمد تقی شاهچراغی" فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران، گفت: باعث افتخار است که امروز یک فرمانده با اخلاص و روحیه جهادی در رأس فرماندهی انتظامی شرق استان تهران قرار دارد و تنها دغدغه اش خدمت به مردم و حفظ امنیت و آرامش جامعه است.

وی ناجا را سازماني مردم دار، ولايي، انقلابي و منسجم توصيف كرد و گفت: تعامل مثبت و سازنده با ناجا يكي از نقاط قوت سپاه و بسيج در شرق استان تهران بوده كه تسهيل كننده اجراي موفق مأموريت هاي مشترك است.

فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران در پایان از توسعه همکاري و تعامل سپاه و پلیس در برقراري امنيت اجتماعي به عنوان يک راهبرد استراتژيک ياد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون