نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/23      7:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:248


نسخه چاپی
حادثه رانندگی درگلستان3 کشته و یک مجروح برجای گذاشت
گروه استان ها– گلستان– جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از بی احتیاطی راننده سواری پژو در برخورد با موتورسيكلت و كشته شدن 3 تن بر اثر اين تصادف خبر داد.

 

 

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: ساعت يك و 50 دقيقه بامداد امروز يك فقره تصادف منجر به فوت در محور آق قلا به گنبدكاووس به وقوع پيوست.

وي گفت: در اين تصادف يك دستگاه سواري پژو كه با سرعت زياد در حال حركت بود پس از برخورد با موتورسيكلت از جاده منحرف و واژگون شد.

اين مقام انتظامي همچنين گفت: در اين تصادف راكب 22 ساله و ترك نشين 23 ساله موتورسيكلت به همراه سرنشين سواري پژو در دم فوت و يكي از سرنشينان خودرو سواري پژو نيز مجروح شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان علت وقوع اين حادثه را عدم توجه به جلو و عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه ناشي از تخطي از سرعت مطمئنه عنوان كرد و گفت: متاسفانه آمار كشته هاي موتورسيكلت در گلستان نگران كننده است.

سرهنگ فروزان آمار كشته هاي موتورسيكلت سواران را در گلستان نگران كننده دانست و از خانواده ها خواست: قبل از تهيه اين وسيله نقليه ابتدا آموزش هاي لازم را به فرزندان خود گوشزد كرده و آنان را از حوادث احتمالي آن آگاه كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون