نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/23      8:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:285


نسخه چاپی
پلیس با خوشرویی و نیت الهی، پاسخگوی مطالبات به حق مردم است
گروه استان ها – لرستان – سرتیم هیئت اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پلیس با خوشرویی و نیت الهی، پاسخگوی مطالبات به حق مردم است؛ آنچه باعث شده پلیس در قلوب مردم جای گیرد، خوشرویی، اقدامات به موقع و حضور در صحنه، خدمت بی منت و راهنمایی دلسوزانه است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدعلي نوری نژاد" در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی و سپاه استان لرستان با بیان این که امنیت کشور مثال زدنی است، این مهم را حاصل تلاش و زحمات نیروهای مسلح خواند و افزود: مطمئنا مردم قدردان این زحمات هستند.

وی هماهنگی، همدلی و انگیزه خدمتی را در بین نیروهای مسلح مطلوب ارزیابی کرد و گفت: داشتن تقوا و صبر در مصائب به ما کمک می کند در انجام ماموریت ها موفق باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که همه اقدامات و تلاش های نیروهای مسلح برای تامین امنیت مردم و کشور است، افزود: کارکنان نیروی انتظامی به عنوان "مجاهدان فی سبیل الله " تمام توان و همت خود را در این مسير به کار بسته اند و از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

سردار نوری نژاد با تاکید بر این که تفکر اسلامی و همت مجاهدان فی سبیل الله باعث ایجاد امنیت در کشور شده است، ادامه داد: پلیس با خوشرویی و نیت الهی، پاسخگوی مطالبات به حق مردم است؛ آنچه باعث شده پلیس در قلوب مردم جای گیرد، خوشرویی، اقدامات به موقع و حضور در صحنه، خدمت بی منت و راهنمایی دلسوزانه است.

سر تیم هیئت اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با بیان این که خدمت به خلق خدا، رضايت خداوند را به دنبال دارد، گفت: بايد اخلاص و جدیت در امور را سرلوحه ماموریت ها قرار دهیم؛ زیرا هرچه خدمت به مردم خالص تر باشد، پاداش اخروي آن بيشتر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون