نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/23      8:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:289


نسخه چاپی
معاون عمليات ستاد كل نيروهاي مسلح:
توانمندي بالا و انسجام نيروهاي يگان ويژه؛ پشتوانه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران
گروه ناجا ـ معاون عمليات ستاد كل نيروهاي مسلح گفت:توانمندي بالا و انسجام نيروهاي يگان ويژه، پشتوانه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار" مهدي رباني" در جمع فرماندهان و كاركنان يگان ويژه استان خراسان رضوي با اشاره به اينكه دشمن براي مقابله با جمهوري اسلامي از سه برنامه كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت بهره مي گيرد، اظهار داشت: جنگ نيابتي و استفاده از تروريست ها در منطقه، استراتژي كوتاه مدت دشمن براي مقابله با جمهوري اسلامي بود.

وي افزود: زماني در جنگ هاي تركيبي دشمن از سلاح هاي غير متعارف استفاده مي كرد، اما امروز علاوه بر آن از جنگ هاي ديپلماتيك، اقتصادي، قوميتي و اعمال تحريم ها استفاده مي كند، دشمن براي مقابله با ما در برنامه هاي كوتاه مدت از تروريست ها حمايت كرد و می کند، در برنامه هاي ميان مدت به دنبال ضعف هاي اجتماعي و در برنامه بلند مدت به دنبال تضعيف نظام است.

سرپرست تيم ارزيابي ستاد كل نيروهاي مسلح ادامه داد: دشمن تهديدات خود را در زمان تثبيت انقلاب اسلامي با حركت گروه هاي تروريستي آغاز كرد و پس از آن هشت سال جنگ نابرابر را عليه ما به راه انداخت و پس از آن عناصر وابسته به گروهك هاي تروريستي فتنه 88 را مديريت كرد و بعد نيز به اعمال تهديدات اقتصادي و تهاجم فرهنگي روي آورد.

 سردار رباني تصريح كرد:  در حالي كه دشمن همه توانمندي هاي خود را عليه ايران اسلامي بسيج كرده بود انقلاب اسلامي نفوذ استراتژيك و اثرگذار خود را تا درياي مديترانه گسترش داده و مرزهاي دفاعي خود را در قالب محور مقاومت به اقصي نقاط كشورهاي منطقه توسعه داد.

وی، پيروزي نهايي را از آن ملت بزرگ ايران دانست و اراده الهي، نقش بي بديل ولايت فقيه، ايمان و وفاداري و حضور ملت ايران در همه صحنه هاي انقلاب را از عوامل مهم اين پيروزي عنوان كرد و بيان داشت: اراده الهي عامل عبور انقلاب اسلامي از حوادث خطرناكي كه هريك به تنهايي مي توانست حاكميت يك كشور را از بين ببرد، مي باشد كه در سال هاي بعد از انقلاب علاوه بر اينكه هيچ يك از تهديدات اثرگذار نبوده بلكه موجب قدرتمند تر شدن انقلاب اسلامي نيز شده است.

معاون عمليات ستاد كل نيروهاي مسلح ضمن تقدير از انسجام و توانمندي بالاي نيروهاي يگان ويژه استان خراسان رضوي گفت: به پشتوانه شما نيروهاي ولايي، مقتدر و هميشه در صحنه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ، دشمن جرأت تجاوز به حريم پاك اين ميهن را نخواهد داشت.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون