نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/23      10:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
عملکرد نیروی انتظامی، رضایت و اعتماد مردم را فراهم کرده است
گروه استان ها- مازندران- نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد نیروی انتظامی رضایتمندی و اعتماد مردم را فراهم کرده است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "ولی اله نانواکناری" در جمع کارکنان انتظامی شهرستان بابلسر، اظهار داشت: اقدامات هوشمندانه پلیس در مواجهه با ناهنجاری های اجتماعی از مهمترین کارکردهای نیروی انتظامی در ارتقاء امنیت عمومی است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پلیس امروز یک پلیس جامعه محور و مردمی در رویارویی با جرایم و معضلات اجتماعی است و شرایطی را فراهم کرده که مردم امنیت و آرامش را در جامعه احساس می کنند برضرورت همکاری همه سازمانها، نهادها و آحاد مردم با این نیروی خدمتگزار تاکید کرد.

وی بهره گیری از سیره ائمه معصومین (ع) و رهنمودهای مقام معظم رهبری را تنها راه برون رفت جامعه از مشکلات و موانع موجود برشمرد و اظهار داشت: با حفظ وحدت ملی می توان شرایط خوبی را در جامعه فراهم کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به توطئه های استکبار جهانی و تهدیدات آنان در دو حوزه روانی و عملی تاکید کرد: تنها راه مقابله با توطئه های دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروی از ولایت و عمل به فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

نانواکناری ضمن قدردانی از زحمات کارکنان ناجا اظهار داشت: امروز عملکرد نیروی انتظامی موجبات رضایتمندی و اعتماد مردم را فراهم کرده است.

این مقام مسئول در خاتمه خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم برای بهبود وضعیت ناجا در مجلس گام های مثبتی برداریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون