نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/23      16:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:724


نسخه چاپی
قدرشناسی منتظرالمهدی از کارکنان زحمت کش معاونت اجتماعی ناجا/ به زودی شاهد شکوفایی و فتح قله های موفقیت یکی پس از دیگری در ناجا خواهید بود
گروه ناجا – سردار "منتظر المهدی" از کارکنان زحمت کش معاونت اجتماعی ناجا قدرشناسی کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " دکتر سعید منتظرالمهدی" در آیین تکریم و معارفه تعدادی از معاونان و فرماندهان ناجا با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حریم و حرم، شهیدان مرزبانی و عرصه نظم و امنیت، اظهار داشت: یاد کنم از کسانی که هستی امروز ما از هست آنان است، مردان مردی که روزگارانی با آنان همسفر و همنفس بودیم؛ ابدان مطهرشان آماج گلوله های دشمن قرار گرفت و تا آخرین نفس و آخرین منزل ایستادند تا امروز بمانیم، ستارگان پرفروغ و بی غروبی که در کهکشان ها نشانگانی هستند برای ما زمینیان و خاکیان و شاید در زمین گمنام ولی در آسمان ها مشهورترین ها هستند، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای غیرتمند مدافع حرم و مرزبانی و 13 هزار شهید مظلوم نیروی انتظامی.

وی افزود: خدا را شاکر هستم که در سازمانی خدمت می کردم که در هر مجلس و محفلی به خوبی و نیکی از آن یاد می شود.  

این مقام مسئول بیان کرد: از ناجا در هر مجلسی به عنوان سازمانی پویا، پرتلاش، پرکار، توانمند و کارآمد یاد می شود.

وی ادامه داد:  که همه اذعان در خوبی و پویایی ناجا به دلیل "اندیشه راهبردی" فرمانده ناجا را دارند.

دکتر منتظرالمهدی با بیان اینکه فرمانده ناجا حتما بر من می بخشایند این تمجیدها را، عنوان کرد: شاید این آخرین فرصت من باشد که از پشت تریبون ناجا واقعیت هایی را درباره نیروی انتظامی بگویم و البته می دانید که نه به دنبال کسب موقعیت و جایگاه، شغل و مسئولیت هستم و نه چیز دیگری و... اما در این پایان مأموریتم در معاونت اجتماعی باید بگویم فرمانده ناجا دارای ویژگی آینده نگری و آینده نگاری، پیش بینی ، پیش دستی ، پیشتازی، پیشگامی و ترسیم موقعیت است و دارای قدرت گفتمان، مجاب گری و تغییر اذهان و ... می باشد.

دکتر منتظرالمهدی خاطر نشان کرد: در فضای اندیشه گی جهان امروز قدرت از آن کسانی است که قدرت مجاب گری و عملیات روانی را بلد باشند، بتوانند ذهن ها را همراه نمایند و اراده خود را بر باور دیگران اعمال کنند.

این مقام مسئول مطرح کرد: در بیشتر اندیشکده و دانشکده های نظامی و انتظامی جهان امروز قبل از اینکه علوم نظامی و انتظامی را آموزش دهند، علوم شناختی و عملیات روانی و مجاب گری را آموزش می دهند.

وی اضافه کرد: سردار اشتری دارای هوش بافتاری است و به خوبی فرصت های پیرامون خود را می شناسد و از همه ظرفیت ها برای ارتقاء سازمان ناجا استفاده می کند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: فرمانده ناجا سرمایه های بی بدیل اجتماعی را پاس و همه این سرمایه ها را به کار می گیرند.

دکتر منتظرالمهدی اضافه کرد: ایشان  دارای هوش شنیداری هستند و فرصت گفتمان برای فرماندهان و معاونان ایجاد و شنوای سخنان آنان هستند، شما به زودی شاهد شکوفایی و فتح قله های موفقیت یکی در پس دیگری در ناجا خواهید بود و با برنامه ریزی و هدف گذاری هایی که فرمانده و حکم فرمای ناجا در کنار تیم کاردان و دانا در هیئت رئیسه ناجا و معاونان و روسای پلیس های تخصصی و فرماندهان پرتلاش استان ها برای مجموعه صورت بندی کرده اند از پیچ های صعب العبور گذر و آینده ای روشن در انتظار کارکنان خدوم ناجا خواهد بود انشاء الله.

وی در بخش دیگری از سخنان با تشریح کارکرد و مأموریت های معاونت اجتماعی ناجا، گفت: لازم و شایسته می دانم از تلاش تک تک همکارانم در این معاونت قدردانی کنم که انصافا کارکنان این معاونت زحمت کش و مظلوم هستند.

این مقام مسئول یادآور شد: همواره در مرکز و استان ها تیم های رسانه ای و عملیات روانی در فضای مجازی به صورت شبانه روز و برخط مشغول انجام وظیفه و عملیات رسانه ای بودند و از این تریبون قدردان آنان می باشم.

گفتنی است، وی در پایان انتخاب اصلح سردار "نوریان" در سمت معاون اجتماعی ناجا تبریک و از فرمانده ناجا به خاطر قبولی جابجایی مسئولیت در معاونت اجتماعی تشکر نمود.*

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون