نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/24      9:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:274


نسخه چاپی
رئيس دبـيرخانه اشـراف ستـاد كـل نيروهاي مسلح:
آموزش و مسئول سازی از مهمترین ابزار ارتقاء توان و آمادگی کارکنان است
گروه ناجا- رئيس دبيرخانه اشراف ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: آموزش و مسئول سازی از مهمترین ابزار ارتقاء توان و آمادگی کارکنان است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" محمود تشكري" در جمع كاركنان يگان ويژه استان اردبيل با اشاره به جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: بر اساس سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فرماندهی معظم کل قوا،پاسداری از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی بزرگترین وظیفه نيروي انتظامي است.

وی آرامش و امنیت مردم و افزایش رضایتمندی عمومی از پلیس را هدفی مقدس و ارزشمند برای نیروی انتظامی عنوان و خاطرنشان کرد: باید حداکثر توان خود را به کار ببندیم تا مردم از پلیس که نماینده نظام اسلامی در جامعه است راضی بوده و همواره به او اعتماد کامل داشته باشند كه اين مهم با تاكيد بر روزآمدي ، دانش بنياني و برنامه ريزي همراه با تغيير و تحولات اجتماعي به دست مي آيد.

رئیس دبیرخانه اشراف ستاد کل نیروهای مسلح با بيان اينكه هدف از برنامه‌های آموزشی پلیس چیزی جز ارتقاء دانش، مهارت، توانمندی فردی و جمعی کارکنان برای انجام مأموریت‌های گوناگون سازمانی و ارائه خدمات هر چه كيفي تر به آحاد جامعه نیست، افزود: آموزش، مسئول سازی و خود مراقبتی از مهمترین ابزار ارتقاء توان و آمادگی کارکنان است.

وي تصریح کرد: استفاده از روش‌های نوین علمی، بروز رسانی و بهره گیری صحیح از تجهيزات موجود از مهمترین شاخصه هايي است که در برنامه‌های آموزشی بايد براي آن برنامه ريزي داشت.

این مقام مسئول عنوان کرد: پلیس برای این که بتواند از سرمايه هاي اجتماعی برای  دستیابی به اهداف خود سود ببرد باید بتواند رویکردها و نگرش‌های افراد جامعه را با خود همسو کند، به همین دلیل يكي ديگر از شاخصه هايي كه بايستي در برنامه هاي دانش محور كاركنان توجه شود، ارتقاء فرهنگ جامعه محوري و برنامه ريزي ساختاري بر مبناي اين رويكرد براي كاركنان است.

سردار تشكري در پايان گفت: تقویت روحيه ايماني، ارتقاء احساس مسئوليت،تعهد فردي و سازماني در كاركنان از يك سو و بهره مندي از موقعيت هاي روز آمد، كارآمدي پليس را در جامعه به اثبات رسانده و با جلب اعتماد عمومي و مشاركت هاي همگاني، شرايط را براي اجراي بهينه، روان و هوشمندانه ماموريت ها و تكاليف محوله ياري مي دهد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون