نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/24      9:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:398


نسخه چاپی
کشف یک تن و 413 کیلو گرم تریاک وهروئین از قاچاقچیان مسلح در خراسان جنوبی
گروه استان ها – خراسان جنوبی – فرمانده انتظامی استان از کشف 797 کیلوگرم تریاک و 616 کیلو گرم هروئین در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح و کشف مقادیر زیادی سلاح و مهمات در شهرستان خوسف خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "مجید شجاع" اظهار داشت: در پی شهادت شهید مدافع حریم وطن ستواندوم "ایمان یوسفی" و متواری شدن اشرار با یک دستگاه خودروی پرادو، عملیات تعقیب اشرار و قاچاقچیان مسلح در منطقه کویری شهرستان خوسف توسط مأموران فرماندهی انتظامی استان پیگیری شد.

وی بیان داشت: مأموران خودروی اشرار را در کویر مشاهده کردند و با آنان درگیر شدند که اشرار با حجم آتش سنگین مأموران روبه رو شدند و در تیراندازی متقابل که چند ساعت به طول انجامید با پناه بردن به ارتفاعات و با به جا گذاشتن خودرو متواری شدند که در عملیات پاک سازی از محل درگیری 797 کیلوگرم تریاک، 616 کیلوگرم هروئین، مقادیر زیادی سلاح نیمه سنگین و سبک و مهمات به جا مانده از اشرار کشف شد.

فرمانده انتظامی استان افزود: در ادامه عملیات تعقیب اشرار 6 نفر از رابطان آنان با دو دستگاه خودرو دستگیر شدند و عملیات تعقیب قاچاقچیان مسلح مواد مخدر همچنان ادامه دارد.

سردار شجاع تصریح کرد: خون پاک شهید مدافع حریم وطن "ایمان یوسفی " که طی این عملیات به شهادت رسید به طور قطع بی پاسخ نخواهد ماند و اشرار و قاچاقچیان مسلح با اقدام قاطع پلیس به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون