نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/26      10:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:267


نسخه چاپی
تحقق عدالت اجتماعی در گرو امنیت پایدار است
گروه استان ها- مازندران- نماینده ولی فقیه در استان در دیدار رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با وی، گفت: تحقق عدالت اجتماعی در گرو امنیت پایدار است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "آیت الله نوراله طبرسی" نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار سردار"احمدرضا رادان" رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا و سردار "سید محمود میرفیضی" فرمانده انتظامی استان مازندران با وی، ضمن تبریک دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه (س) از تلاش ها و زحمات فرمانده انتظامی استان قدردانی کرد.

آیت الله طبرسی با اشاره به ماموریت های خطیر نیروی انتظامی در ایام مختلف سال، تصریح کرد: موضوعاتی همچون ترافیک، حضور گسترده مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور در استان، سواحل دریا، مشکلات فرهنگی و اجتماعی مبتلا به آن از مهمترین موضوعاتی به شمار می رود که باید به آن نگاه ملی شود.

آیت الله طبرسی، امنیت، عدالت و رفاه اجتماعی را از مهمترین نیازهای یک جامعه برشمرد و گفت: عدالت و رفاه جامعه در گرو امنیت است و خوشبختانه نیروی انتظامی در تحقق امنیت موفق عمل کرده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر تجهیز و تقویت نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: امنیت از مهمترین نعمت های الهی است که تولید آن نیازمند مشارکت آحاد جامعه و دستگاه های اجرایی با نیروی انتظامی است.

طبرسی با قدردانی از فرماندهی انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت و امدادرسانی در حادثه آتش سوزی "مسجد جامع ساری"، استان مازندران را پایگاه علویان برشمرد و ادامه داد: این استان به همت نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها از امنیت مطلوبی برخوردار است.

در ادامه این نشست سردار رادان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا، بر مشارکت آحاد جامعه با دستگاه ها و سازمان های حاکمیتی در برقراری نظم و امنیت عمومی تاکید کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه یکی از اهداف شوم دشمنان نظام ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان است، تصریح کرد: ایجاد امنیت اجتماعی مطلوب به طور حتم رضایتمندی و مشارکت پذیری عمومی را به همراه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون