نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/26      10:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی
آيت الله ناصري:
نيروهاي مسلح اصحاب و لشکریان امام زمان (عج) هستند/ با توسل به امام عصر(عج) از این برهه حساس عبور می کنیم
گروه استان ها _ اصفهان _ استاد اخلاق و عرفان حوزه های علميه و از علمای برجسته استان با بیان اینکه امید نظام به نیروهای نظامی و انتظامی است، گفت: نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی اصحاب و لشکریان امام زمان (عج) هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آيت الله "محمد علي ناصري" در ديداری که سردار عراقی، رئیس هیئت بازرسان اعزامی از ستادکل نیروهای مسلح و سردار معصوم بيگي، فرمانده انتظامي استان اصفهان با وی داشتند، گفت: بحمد الله و با عنايات خاصه امام زمان (عج) و تلاش و مجاهدت نيروهاي سپاه، ارتش و نيروي انتظامي امنيت خوبي در سراسر كشور حاكم است كه مردم بايد قدر اين نعمت بزرگ را بدانند.

وي افزود: از اول انقلاب تاکنون دشمنان به هر وسیله ای متوسل شدند تا به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند و برای براندازی این نظام الهی از هیچ تلاشی دریغ نکردند اما آنها غافلند و نمی دانند که خداوند این انقلاب را پایه ریزی کرده و خودش هم آن را حفظ می کند.

این مجتهد و عالم فرزانه، توسل به امام زمان (عج) را بهترین راه عبور از مشکلات دنیایی عنوان کرد و افزود: اگر مردم توسل شان به امام عصر(عج) باشد ان شاء الله از این برهه حساس به راحتی عبور خواهیم کرد چراکه امام زمان (عج) از پدر نسبت به شیعیانش مهربان تر است و هرگز نمی خواهد که شیعیان در گرفتاری باشند.

وی با بیان اینکه علت بیشتر گرفتاری ها نتیجه غفلت مردم از امام زمان (عج)خود است، افزود: رفتن به در خانه امام در هر زمانی مهم است و ممکن نیست کسی در خانه امام زمان (عج) را بزند و آن حضرت جوابش را ندهد.

آیت الله ناصری در ادامه با بیان اینکه نیروهای نظامی و انتظامی امید نظام هستند، خطاب به نیروهای مسلح، گفت: شما اصحاب و لشکریان امام زمان (عج) هستید و در نزد ایشان جایگاه بالایی دارید و به همین دلیل دعای شما در حق همه مردم به ویژه دوستداران و علاقمندان به ولایت به طور حتم برآورده می شود.

استاد اخلاق و عرفان حوزه های علمیه اظهار داشت: امیدواریم با دعای نیروهای مسلح و عنایات خاصه امام عصر(عج) مشکلات مردم ولایتمدار نظام جمهوری اسلامی نظیر بیکاری، خشکسالی، تورم، گرانی و .. حل شود.

آیت الله ناصری تلاش برای حل مشکلات مردم را یکی از بهترین عبادت ها در نزد خداوند عنوان کرد و گفت: هر مسئولي كه دغدغه اش حفظ نظام و حل مشکلات مردم باشد مطمئناً خداوند نيز او را حفظ كرده و در دنيا و آخرت موفق و پیروز مي کند.

لزوم هوشیاری بیشتر مسئولان در برهه حساس کنونی

سردار "عبداله عراقی" رئیس هیئت بازرسان اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این دیدار ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و فرا رسیدن دهه کرامت گفت: حضور در محضر علما و استفاده از نظرات و پیشنهادهای آن ها برای ما افتخار بزرگی است و قطعاً نظرات آنها در انجام  بهتر مأموریت های ما راهگشا خواهد بود.

وی افزود: با توجه به خروج یک جانبه آمریکا از برجام و توطئه صهیونیست ها با همکاری دشمنان منطقه ای برای طرح ریزی مشکلات اقتصادی، اجتماعی و تبدیل کردن آنها به مشکلات امنیتی، نیاز است تا همه مسئولان هوشیاری خود را نسبت به قبل بیشتر کنند.

رئیس اداره امنیت معاونت عملیات ستاد کل نیروهای مسلح عنوان داشت: امروز بحمد الله نیروهای سپاه ، بسیج و ناجا در اوج آمادگی و هماهنگی به سر می برند و ان شاء الله با دعای علما، مردم و خانواده معظم شهدا دشمن در اهداف خود ناکام خواهد ماند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون