نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/25      17:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:184


نسخه چاپی
نقش مشارکت به عنوان یک فرایند اجتماعی انکار ناپذیر است
گروه استان‌ ها - مازندران - فرمانده انتظامي استان با اشاره به رویکرد جامعه محوری پلیس و ارتباط دو سویه پلیس با مردم در حوزه امنیت، گفت: نقش و کارکرد مشارکت به عنوان یک فرایند اجتماعی در حوزه امنیت انکار ناپذیر است.
 

سردار "سيد محمود ميرفيضي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه پليس به دنبال برقراري ارتباط هدفمند و سازنده با مردم است، تصریح کرد: برقراري ارتباط صحيح و هدفمند پليس با مردم، سطح مشاركت‌هاي مردمي در توليد امنيت و اعتماد عمومي را ارتقاء می بخشد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه بنياد ارتباط پليس با مردم را مقوله فرهنگ و سرمايه اجتماعي تشكيل مي دهد، عنوان داشت: با ارتقاء اعتماد عمومي، سرمايه اجتماعي نيز افزايش يافته و شاهد امنيتي مطلوب همراه با ارتقاء شاخص‌هاي امنيتي در سطح جامعه خواهيم بود.

اين مقام ارشد انتظامي تعامل دو سويه مردم با پليس را در ايجاد امنيت پايدار مهم دانست و افزود: امنيت يك توليد جمعي است و همه سازمان‌ها و نهادها بايستي به پليس در توليد امنيت كمك كنند.

فرمانده انتظامي مازندران در بخشی دیگر از سخنان خود به نقش خانواده در پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي اشاره كرد و اظهار داشت: حق‌السهم خانواده در توليد امنيت، نظارت بر فرزندان همراه با آموزش و تربيت اسلامي است.

وی با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی، یکی از راه های تحقق این شعار را همدلی، همکاری و مشارکت عمومی در حوزه مقابله با قاچاق کالا و حمایت از تولید ملی برشمرد و افزود: پلیس با همکاری و تعامل خوب مردم در این مسیر گام های موثری برداشته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون