نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/25      17:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
اجرای عملیات ضربتی مرصاد 7 پلیس اصفهان با دستگیری 133 نفر از سارقان ومحکومان فراری
گروه استان‌ها_اصفهان_فرمانده انتظامی استان از دستگیری 133 نفر از سارقان و محکومان فراری در اجرای عملیات ضربتی مرصاد 7 خبر داد.
 

سردار "مهدی معصوم بیگی" فرمانده انتظامی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : به منظور پیشگیری از وقوع جرایم و افزایش احساس امنیت مردم ، عملیات مرصاد 7 در قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل، طراحی و ظرف 6 ساعت به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: درنتیجه اجرای این عملیات ضربتی ، منسجم و هماهنگ تعداد 41 نفر از محکومان غایب و فراری و 92 نفر از سارقان شناسایی و دستگیر شدند.

سردار معصوم بیگی ادامه داد: در این عملیات همچنین اعضای یک باند 3 نفره سارقان منازل که باقدرت نمایی و اعمال خشونت اقدام به سرقت می‌کردند نیز دستگیر و به 20 فقره سرقت منزل اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان اصفهان ، کشف 11 دستگاه خودرو و 5 دستگاه موتورسیکلت مسروقه را از دیگر دستاورد های این عملیات عنوان کرد و افزود: در مجموع 7 میلیارد ریال اموال مسروقه به دست آمده که پس از طی مراحل قانونی به مالکان آن‌ها بازگردانده می‌شود.

سردار معصوم بیگی اضافه کرد: همچنین برای متصدیان 10 انبار ضایعاتی که اموال مسروقه را خریداری و به فروش می‌رساندند اخطاریه پلمب صادر شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان از تداوم این گونه برنامه ها برای مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه خبر داد و گفت : استان اصفهان جولانگاه سارقان ، اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم وامنیت جامعه نیست و ماموران پلیس با اینگونه افراد برخورد قاطع و قانونی می کنند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون