نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/28      13:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:331


نسخه چاپی
ذره ای از تلاش برای خدمت به مردم کوتاه نخواهیم آمد
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت در جمع نمازگراران مسجد شهید بهشتی منطقه نبرد در سخنانی بیان داشت: هرگز ذره ای از تلاش برای خدمت به مردم کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" شب گذشته با حضور در مسجد شهید بهشتی منطقه نبرد با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از کلانتری ها و پایگاه های پلیس های تخصصی سر کلانتری ششم، بیان داشت: با تلاش همکاران عزیزم در سر کلانتری ششم، بحمدالله شاهد کاهش 20 درصدی جرایم و افزایش 30 درصدی برخورد با مجرمان در حوزه این سر کلانتری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم که این موضوع نشان دهنده انگیزه بالای همکاران من در خدمت صادقانه و مضاعف به مردم می باشد.

وی با اشاره به اینکه موضوع مواد مخدر متاسفانه معضلی فراگیر است که مرتفع نمودن آن عزم ملی را طلب می کند، عنوان داشت: متاسفانه منطقه سر کلانتری ششم از جمله نقاط آلوده در زمینه موضوع مواد مخدر و معتادان متجاهر می باشد که این فرماندهی با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر ورود کرده است و از حدود دو ماه پیش تا کنون بالغ بر100 منزل که جولانگاه معتادان بی خانمان و خرده فروشان مواد مخدر در منطقه شوش،مولوی و هرندی بود را پلمب کرده و همچنان با اقتدار دراین حوزه برای برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و خدمت به مردم عزیزمان پیش خواهیم رفت.

رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد: هرگز ذره ای از تلاش برای خدمت به مردم کوتاه نخواهیم آمد و با اعتقاد خود را خادم و خدمتگزار مردم می دانیم.

سردار رحیمی با اشاره به اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس بیان داشت: ما با اقتدار ایستاده ایم و هرگز اجازه نخواهیم داد کسی خللی در امنیت و آرامش مردم ایجاد کند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در حوزه مسائل اقتصادی کسانی هستند که با همدستی دشمنان قسم خورده انقلاب به مردم خیانت می کنند، اعلام داشت: ما به عنوان سربازان ولایت و رهبری با افتخار می گویم که برای آسایش و آرامش جامعه با اقتدار ایستاده ایم و آنچه داشته ایم گذاشته ایم و هرگز کوتاه نخواهیم آمد.

این مقام ارشد انتظامی، گفت: من امروز با افتخار می گویم که استکبار جهانی علی رغم همه سرمایه گذاری ها و تلاش هایی که داشته اند به برکت تلاش فرزندان و خدمتگزاران شما در نیروی انتظامی و دیگر نیروهای مسلح تحت فرماندهی رهبر عزیزمان امام خامنه ای( مدظله العالی)، نتوانسته اند خدشه ای به امنیت ما وارد کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون