نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/28      16:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260


نسخه چاپی
مردم حاميان اصلي امنيت هستند
گروه استان ها-كرمان- رئيس بازرسي قرارگاه خاتم الانبياء(ص) ستاد كل نيروهاي مسلح، مردم را پشتيبانان با بصيرت و حامي اصلي امنيت برشمرد.

سردار"محمدجعفر اسدي"در حاشيه نشست جمع بندي نظارت تخصصي پليس كرمان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با تبريك دهه كرامت گفت: مردم كرمان در صفت كريم بودن زبانزد هستند و به واقع لياقت داشته اند كه اين چنين نيروي انتظامي و مسئولان انتظامي براي نظم و امنيت شان دارند.

وي افزود: مردم بايد قدردان زحمات پليس باشند و اين قدرداني بايد به صورت متقابل صورت بگيرد چراكه طي اين 40 سال كه از عمر انقلاب مي گذرد مردم واقعا با مسئولان همراهي كردند و نيروي انتظامي هم توانست منشاء خدمات خوبي باشد.

سردار اسدي در خصوص برنامه بازديد هيئت بازرسي ستاد كل نيروهاي مسلح از استان كرمان بيان داشت: در اين بازديد مواردي احصا شد كه تا حد امكان نسبت به مرتفع كردن برخي مسائل اهتمام خواهيم داشت اما تمركز اصلي بر مديريت درون استاني در سايه عزم و جديت همه مجموعه انتظامي استان است.

رئيس بازرسي قرارگاه خاتم الانبياء(ص) ستاد كل اظهار داشت: آنچه امروز تحت عنوان ناجا در حوزه نظم و امنيت داخلي مشغول انجام وظيفه است از تجميع و تلاش هاي مجموعه هاي ژاندارمري، كميته انقلاب و شهرباني سابق شكل گرفت كه اين سه ارگان، نيروهاي بسيار پرتلاشي داشتند و امروز هم نبايد اجازه بدهيم برخي كاستي ها مانع پيشرفت در كارمان باشند.

وي در خصوص توسعه بهره گيري از دانش و تكنولوژي در كشف جرایم نيز تصريح كرد: نمي توان انتظار داشت به همه اين ظرفيت ها در كوتاه مدت و صرفا از طريق خود سازمان دست  يابيم و در اين راستا نبايد از ظرفيت هاي ساير سازمان ها و مردم در حوزه مشاركت در نظم و امنيت غافل شد.

سردار اسدي ادامه داد: اين مردم عزيز همان مجاهدان 8 سال دفاع مقدس هستند كه امروز هم نياز است جبهه نظم و امنيت را به اشكال ديگر پشتيباني و حمايت كنند كه البته سردار"قاسم سليماني" سند روشني بر افتخارات مردمان استان كرمان است.

رئيس بازرسي قرارگاه خاتم الانبياء(ص) ستاد كل در پايان گفت: اين رزمنده بزرگوار كه هم در زمان جنگ و هم پس از آن يكي از افتخارآفرينان ميهن بودند باعث افتخار كشور، منطقه و هر فرد آزاده اي در سراسر جهان هستند كه بدون شك از اين دست افراد با اين روحيه و وسعت عملكرد در مجموعه ناجا هم وجود دارد اما ما از آن ها بي خبر هستيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون