نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/30      10:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:561


نسخه چاپی
کشف بيش از 26 ميليارد ریال کالاي قاچاق در خوزستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني خوزستان از توقيف 3 فروند شناور تجاري در سواحل ماهشهر و کشف 26 ميليارد و 100 ميليون ريال کالاي قاچاق خبر داد.

 

سردار "عبداله نظرپور" در گفت‌ و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: دريابانان پايگاه درياباني ماهشهر در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمايت از توليد داخلي، هنگام کنترل شناورهاي عبوري، موفق شدند 3 فروند شناور تجاري حامل کالاي قاچاق را که از کشورهاي حوزه خليج هميشه فارس به مقصد بندر "سجافي" در حرکت بودند، شناسايي و متوقف کنند.

وی افزود: در بازرسي ماموران از شناورهاي توقيف شده، 370 دستگاه يخچال، 280 دستگاه ماشین لباسشويي، 100 دستگاه ماشین ظرفشويي، 70 دستگاه تلويزيون و 40 دستگاه کولر گازي قاچاق که با هدف عرضه در بازار داخلي کشور بارگيري شده بود، کشف شد.

فرمانده مرزبانی خوزستان با اشاره به دستگيري 18 قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ريالي کالاهاي مکشوفه را 26 ميليارد و 100 ميليون ريال برآورد کردند که پس از تشکيل پرونده مقدماتي به همراه متهمان تحويل مراجع قانوني شدند.

سردار نظرپور در خاتمه خاطرنشان کرد: در راستاي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب در مبارزه قاطعانه با مخلان اقتصادي و حمايت از توليد داخلي در سال جديد، مجموعه مرزباني خوزستان با ايجاد تعامل سازنده با نهادهاي امنيتي، انتظامي و مرزنشينان، تمام تلاش خود را در مبازره با پديده شوم قاچاق ايجاد و تأمین امنيت پايدار و پاسداري از قلمرو سرزميني ايران اسلامي در جنوب غرب کشور به کار گرفته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون