نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/30      16:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
تقدیر امام جمعه شهر سنندج از عملکرد پلیس و ارگان های امدادی در تصادف اتوبوس "سنندج - تهران"
گروه استان ها – کردستان - امام جمعه شهر سنندج از حضور مردم و همچنین عملکرد به موقع مجموعه انتظامی استان و سایر ارگان ها در کنار خانواده‌های جانباختگان تصادف اخیر تقدیر کرد.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ماموستا "عبدالرحمان خدایی" در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج از حضور مردم، مجموعه انتظامی استان و سایر ارگان ها در مجلس ختم جان باختگان تصادف اتوبوس "سنندج - تهران" در مسجد جامع سنندج تقدیر کرد و گفت: مردم با حضور در کنار خانواده‌های جان باختگان این حادثه تلخ، همدردی خود را بیان کردند و موجب تسلی خاطر آنها شدند.

وی از عملکرد به موقع مجموعه انتظامی استان و سایر ارگان ها در کمک رسانی به مصدومان تصادف اخیر تقدیر کرد.

 امام جمعه شهر سنندج در ادامه سخنان خود، گفت: امروز ملت ایران روز به روز پله‌های رشد و ترقی را می‌پیماید و امیدواریم به برکت وجود مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رهنمودهای داهیانه معظم له، شاهد پیشرفت کشور در عرصه های مختلف و اقتدار روز افزون آن باشیم.

این گزارش حاکی است، سرهنگ "عبدالله فاتحی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهر سنندج ضمن تسلیت درگذشت جمعی از شهروندان در حادثه دردناک تصادف اتوبوس "سنندج - تهران" با تانکر حامل سوخت، اظهارداشت: مسئولان انتظامی، امدادگران و آتش نشانان در ساعات اولیه حادثه بلافاصله در محل حاضر شدند و برای نجات آسیب دیدگان به میان آتش زدند که اقدام آنان قابل تحسین است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان به مطالب منتشر شده در فضای مجازی و ارائه اطلاعات نادرست از برخی رویدادها و حوادث، یادآور شد: رسالت اهل قلم و رسانه ها در این شرایط مهم است و آنها باید در این رابطه شفاف سازی کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون