نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/8      13:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:146


نسخه چاپی
مراکز آموزشی زمینه ساز ارتقاء امنیت هستند
گروه استان ها- خراسان رضوي- معاون تربیت و آموزش ناجا در بازدید از فرماندهی انتظامی شهرستان گناباد ایجاد مراکز آموزشی را زمینه ساز ارتقاء امنیت در هر منطقه عنوان کرد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "امیرحسین یاوری" در سفر به "گناباد" پس از بازدید مرکز در حال احداث آموزش سربازی، اظهار داشت: نیروی انتظامی مجموعه گسترده ای است که قبل از تولد و تا بعد از مرگ درگیر حقوق افراد جامعه است و از ابتدا باید زمینه آرامش و امنیت برای هر فرد فراهم شود تا بتواند زندگی آرام و مثمر ثمری داشته باشد.

وی افزود: وقتی یک جوان وارد محیط جدید می شود تا خدمت سربازی و یا آموزش نظامی را انجام دهد باید زیرساخت ها آماده باشد تا زمینه رشد و ارتقاء وی فراهم شود و خود این مراکز آموزشی زمینه ساز ارتقاء امنیت در هر منطقه و هر شهری می شود.

معاونت تربیت و آموزش ناجا با اشاره به وجود 16 مرکز آموزش سربازی و مراکز تخصصی آموزشی پلیس در سطح کشور، آمادگی خود را برای ایجاد یک مرکز آموزشی منوط به فراهم شدن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری با پذیرش اولیه 570 سرباز در گناباد اعلام کرد.

در ادامه این جلسه فرمانده انتظامی شهرستان گناباد وضعیت مکان در نظر گرفته شده برای احداث مرکز آموزشی را تشریح و آمادگی فرماندهی انتظامی گناباد و مسولان ادارات دولتی و خیرین را در ایجاد این مرکز در پیشبرد امور اعلام کرد.

در خاتمه "بنایی" نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی و "پورهاشمی" رئیس شورای شهر و معتمدان باتوجه به عدم وجود پادگان آموزشی در جنوب خراسان رضوی و دوری تا مرکز استان مساعدت لازم ناجا را در تامین امکانات و موافقت با ایجاد مرکزآاموزشی در گناباد خواستار شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون