نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/13      16:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:227


نسخه چاپی
3 کشته در حادثه برق گرفتگی در شهرستان چالوس
گروه استان ها- مازندران- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برق گرفتگی منجر به مرگ 3 نفر از شهرندان هنگام کندن چاه آب در شهرستان چالوس خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا باقری" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه برق گرفتگی در شهر مرزن آباد، بلافاصله ماموران کلانتری 13 چالوس به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در این حادثه فردی 38 ساله که در حال کندن چاه آب در حیاط منزل خود بوده که به هنگام تخلیه آب با استفاده از پمپ آب کشاورزی دچار برق گرفتگی شد.

وی خاطر نشان کرد: برای نجات این فرد که به علت برق گرفتگی در دم جان باخته بود، 3 نفر از همسایگان داخل چاه شده که 2 نفر از آنها به علت برق گرفتگی، جان خود را از دست دادند.

سرهنگ باقری ادامه داد: با حضور عوامل امدادی، متوفیان و یکی از این افراد که به همراه آنان در داخل چاه گرفتار شده بود به بیرون منتقل شدند.

معاون اجتماعی مازندران با اشاره به انتقال جسد جان باختگان این حادثه به سردخانه، گفت:  تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون