نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/15      15:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
نباید اجازه دهیم هنجارشکنان، سلامت روانی جامعه را به مخاطره بیندازند
گروه استان ها – تهران بزرگ – فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: باید با برخوردی سریع و بهنگام با سارقان، اجازه ندهیم معدود افرادی خلافکار و هنجارشکن، سلامت روانی جامعه را به مخاطره بیندازند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی"در دومین جلسه قرارگاه مبارزه با سرقت تهران بزرگ اظهارداشت: همه ما در پیشگاه خداوند و مردم مسئول هستیم و باید در عرصه خدمت به مردم متعهدانه و پرتلاش ظاهر شویم.

این مقام ارشد انتظامی بر اهتمام به ارزش های همگانی و شناخت جامعه هدف و جمعیت های در معرض آسیب و خطر تاکید کرد و افزود: باید از توان و امکانات و مقدورات مهندسی شده خود استفاده کنیم و اجازه ندهیم این امکانات ندانسته و ناخواسته هرز برود.

وی به لزوم استفاده بهینه و مناسب از ظرفیت های درون سازمانی و ظرفیت های عظیم بسیج، پلیس افتخاری، بازنشستگان و نگهبان های محله اشاره و عنوان کرد: به طور حتم با استفاده از ظرفیت سایر سازمان ها و با همکاری، تعامل و هم افزایی بهتر می توان با مسائل پیش رو مواجه شد و آنها را حل و فصل کرد.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه مبارزه با سرقت رابطه مستقیمی با امنیت و آرامش مردم و به خصوص امنیت روانی جامعه دارد، تصریح کرد: باید با برخوردی سریع و بهنگام با سارقان، اجازه ندهیم معدود افرادی خلافکار و هنجارشکن، سلامت روانی جامعه را به مخاطره بیندازند؛ از این رو لازم است عرصه را بیش از پیش بر این گونه افراد تنگ و ابتکار عمل را از آنها سلب کنیم.

رئیس پلیس پایتخت در خاتمه گفت: باید فراتر از وظیفه و با توانی مضاعف کار شود. نباید دچار روزمرگی و باری به هر جهت شویم؛ ما مسئول هستیم و منتی بر کسی نداریم، بلکه باید در قبال کارهایی که انجام می دهیم، پاسخگو باشیم.*

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون