نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/17      9:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:196


نسخه چاپی
کشف 41 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های داخلی آبادان
گروه ناجا - دریابانان پایگاه دریابانی آبادان در عملیاتی غافلگیرانه، در بازرسی از شناور توقیفی 41 هزار ليتر سوخت قاچاق کشف کردند.
 

سردار "عبدالله نظرپور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر،اظهار داشت: در راستاي طرح تشديد كنترل نوار مرزي و جلوگيري از ورود و خروج هرگونه قاچاق، ماموران پايگاه درياباني آبادان روز گذشته  با اشراف اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان برای خارج کردن محموله سنگین سوخت از آبهاي کشور و فروش به دلالان کشورهاي حوزه خليج فارس، مطلع و بلافاصله منطقه شناسایی شده را تحت پوشش قرار دادند.

وی افزود: مرزبانان با اعزام به موقع به منطقه، طي عملياتي غافلگيرانه شناور حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آبهاي داخلي کشور، متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: دریابانان در این عملیات ضمن دستگیری 2 قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، 41 هزار لیتر سوخت قاچاق را از قاچاقچیان و مخلان اقتصادی کشور کشف کردند.

فرمانده مرزبانی خوزستان در خاتمه گفت: قاچاقچیان به بهانه فعاليت‌های تجاري اقدام به سوخت گيري کرده بودند که با هوشیاری و اقدام به موقع دریابانان در دستیابی به اهداف شومشان ناکام ماندند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون