نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/17      16:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق 10 میلیارد و 800 میلیونی در غرب استان تهران
گروه استان ها– غرب استان تهران– فرمانده انتظامی استان از کشف کالای قاچاق 10 میلیارد و 800 میلیون ریالی در شهرستان رباط کریم خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محسن خانچرلی" ضمن تاکيد بر عزم جدي پليس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: در راستاي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و همچنين تحقق شعار "حمايت از کالاي ايراني"، ماموران یگان امداد با تشديد کنترل بر خودروهاي عبوري یک دستگاه خودرو حامل کالاي قاچاق را شناسايي و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصريح کرد: ماموران در بازرسي از خودرو توقيف شده 24 پالت گوشي تلفن بي سيم ،کارت شبکه ، منبع تغذيه ، انواع بلندگوي خودرو،آمپلي فاير خودرو، ساب خودرو و... کشف کردند؛ به نظرکارشناسان ارزش این محموله 10 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي ویژه غرب استان تهران در خاتمه با اشاره به اينکه متهم پس از تشکيل پرونده راهي مراجع قضائي شد از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير قانوني توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت هاي پليسي 110 اعلام کنند، تا نسبت به دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون