نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/17      16:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:326


نسخه چاپی
2 انبار احتکار کالاهای اساسی در بندرعباس پلمب شد
گروه استان ها-هرمزگان- جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 2 انبار احتکار کالاهای اساسی به ارزش 12 میلیارد ریال در بندرعباس خبرداد.
 

سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی با همکاری کارشناسان سازمان صنعت و معدن استان با انجام کار اطلاعاتی و بازدیدهای غیر محسوس صنفی یک انبار حاوی کالای احتکار شده و قاچاق را در بندرعباس شناسایی و کشف کردند.

وی افزود : ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام و در بازرسی از انبار موصوف مقادیر زیادی انواع کالای اساسی اختکار شده شامل رب گوجه، خیارشور،حبوبات،سبزی های خشک شده و آهن آلات ساختمانی کشف کردند .

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان بر اساس نظر کارشناسان ، ارزش کالاهای احتکار شده را 12 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد : در این رابطه پرونده تشکیل و برای اعلام حکم و مجازات به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال و انبار مذکور توسط ماموران پلیس نظارت براماکن عمومی پلمب شد.

سردار بهدانی فرد خاطر نشان کرد : فروشندگان کالاهای اساسی باید فهرست کالاهای انبارشده خود را هرماه به سازمان صنعت و معدن و تجارت استان اعلام کنند در غیر این صورت مشمول مجازات احتکار کالا و پرداخت جریمه خواهند شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون