نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/17      17:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:272


نسخه چاپی
کشف یک تن و 376 کیلو مواد افيوني در فارس
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان گفت: مأموران پليس فارس از ابتداي مرداد ماه امسال تا كنون، طی چندین عملیات ضربتی و جداگانه موفق شدند یک تن و 376 کيلو انواع موادمخدر کشف کنند.

 

سردار "احمد علي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: ماموران انتظامي فارس در راستاي مقابله با موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ و ضمن انجام اقدامات شبانه روزي و اطلاعاتي، از ابتداي مرداد ماه سال جاري تا كنون 36 دستگاه خودرو سبك و سنگين حامل مواد مخدر را در محورهاي مواصلاتي شناسايي و توقيف كردند.

وي با اشاره به انهدام 3 باند مواد مخدر طي اين مدت، افزود: در اين رابطه، 616 متهم شامل قاچاقچي، معتاد، حمل كننده و نگهدارنده مواد افیونی دستگير و 575 فقره پرونده تشكيل و به مراجع قضائي ارسال شده است.

فرمانده انتظامي استان فارس به کشف یک تن و 376 کيلو انواع موادمخدر طی این مدت اشاره كرد و افزود: اين مقدار مواد شامل یک تن و 319 کيلو گرم ترياک، 40 کيلو حشيش، 5 کيلو هروئين و 12 کيلو ساير مواد مخدر است.

سردار گودرزي با اشاره به افزایش 53 درصدی کشفیات مواد مخدر در اين بازده زماني نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت: از شهروندان درخواست می شود هرگونه موارد مشکوک پيرامون فعاليت قاچاقچيان و سوداگران مرگ را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون