نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/17      18:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:153


نسخه چاپی
اعتراف سارقان داخل خودرو به بیش از 70 فقره سرقت در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ سارقانی که لوازم و اموال داخل خودروی شهروندان را سرقت می کردند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر و به 77فقره سرقت اعتراف کردند.

 

سرهنگ "سعید سلیمیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان ساکن در منطقه شرق شهر اصفهان مبنی بر سرقت لوازم و اموال داخل خودروی آنها موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پایگاه شرق پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان افزود: سرانجام با اقدامات علمی و تخصصی کارآگاهان 2 نفر که اقدام به این گونه سرقت ها کرده بودند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

این مقام مسئول عنوان داشت: متهمان که در برابر مدارک و مستندات پلیس چاره ای جز اعتراف نداشتند به 77 فقره سرقت از داخل خودروی شهروندان اقرار کردند که تلاش برای شناسایی مالباختگان ادامه دارد.

سرهنگ سلیمیان خاطر نشان کرد: در این رابطه پرونده ای تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه سارقان از خودروهای مدل پایین و فاقد هرگونه تجهیزات ایمنی سرقت می کردند، گفت: به شهروندان توصیه می کنیم اگر از خودروهای مدل پایین استفاده می کنند آنها را به تجهیزات ایمنی نظیر دزدگیر و سوئیچ مخفی مجهز و از قرار دادن لوازم و اموال با ارزش خود در داخل خودرو خودداری کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون