نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      9:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:392


نسخه چاپی
90 درصد مرزهای کشور توسط مرزبانان غیور ناجا مدیریت می شود/ با توجه به افزایش درگیری های مرزی نسبت به گذشته، مرزبانان با اشراف اطلاعاتی، ارتقاء توان رزمی و بهره گیری از تاکتیک های عملیاتی با رشادت از مرزها حراست می کنند
گروه ناجا - فرمانده مرزباني ناجا گفت: با توجه به افزایش درگیری های مرزی نسبت به گذشته، مرزبانان با اشراف اطلاعاتی، ارتقاء توان رزمی و بهره گیری از تاکتیک های عملیاتی با رشادت از مرزها حراست می کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضايي" در حاشیه  بازدید از یگان‌های مرزی آذربایجان‌غربی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر بيش از 90 درصد از مرزهاي کشور آن هم با شرایط خاص اقلیمی و جغرافیایی، توسط مرزبانان غیور و سلحشور مرزبانی ناجا با قدرت و قوت مديريت مي شود.

وي با اشاره به وجود 8 و 755 کيلومتر مرز کشورمان با 15 کشور همسایه، افزود: با تعاملات خوبی که بین مرزبانی و سایر ارگان‌های نیروهای مسلح در مرزها برقرار است، مرزهای کشور از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده که وجود این امنیت پایدار؛ لطف خداوند و تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بوده است.

فرمانده مرزبانی کشور بیان داشت: با تلاش‌های شبانه روزی ‌مرزبانان در اجرای تاکتیک‌های عملیاتی و رزمی برای مقابله با اشرار، گروهک‌های تروریستی و معاندین، کاهش تلفات و شهادت نيروهاي مرزباني در درگيرهاي مرزي در مرزهاي شرقي و غربي را داشتیم.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: قاچاق و ترددهاي مرزي باعث درگيري در مرزها شده و درگيرهاي امسال در بخش شرارت هاي مرزي نسبت به سال قبل 5 برابر افزايش يافته است.

وی تصریح کرد: در بازدیدی که از پایانه مرزی، گمرک بازرگان و پست کنترل‌های مرزی مرزبانی در بازرگان داشتم، بحمدلله با همت همکاران و همرزمانم برای جلوگیری از قاچاق و ترددهای غیرمجاز مرزی، اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که جای قدردانی دارد.

مقام عالی مرزبانی کشور در خاتمه افزود: مرزبانان ما به سبب مديريت هوشمندانه و افزايش آموزش‌هاي مهارتي و اقدامات فني، امروز يکي از مقتدرترين مرزبانان در منطقه هستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون