نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      11:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:201


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در همدان
گروه استان ها-همدان- فرمانده انتظامی استان، از كشف كالاي قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 200 میلیون ریال در این استان خبر داد.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح"، در تشریح این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در قالب دو اکيپ به انبارهاي ميدان بار قديم همدان اعزام و پس از کنترل انبارها مقاديري برنج هندي در مارک هاي مختلف در داخل انبارها مشاهده که با بررسي اسناد و مدارک گمرکي ارائه شده از طرف مالک انبارهاي مذکور، مشخص شد این برنج ها با اسناد و مدارک گمرکي از بندر شهيد رجايي به مقصد انباري در تهران خارج ولي با تغيير مسير و بدون اخذ مجوز در شهر همدان و در آدرس مذکور تخليه شده است.

وی افزود: پس از بررسی های نهایی،از این انبار تعداد 599 کيسه 4 تايي برنج خارجی و قاچاق جمعا به وزن 23 هزار و 960 کيلوگرم به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال کشف شد.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در این ماموریت همچنین از یکی دیگر از انبارهای تخليه بار واقع در ميدان بار نیز توسط ماموران بازدید و مقاديري لوازم خودرويي خارجی از جمله: فيلتر هوا 100 عدد، فيلتر روغن خودرو 200 عدد، انواع ظروف چيني و شيشه اي یک هزار و 648 عدد، قابلمه10پارچه 8 کارتن،جاروبرقي8 دستگاه، ماکروفر 9 دستگاه به ارزش تقريبي500 ميليون ریال کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در ادامه، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همکاري کارکنان تعزيرات حکومتي به انباري در سه راهي فرهنگيان همدان مراجعه  و در بررسي ها مشخص شد انبار مذکور فاقد هر گونه مجوز فعاليت بوده که در بازرسی از این انبار،50 هزار کيلوگرم لوبياي سفيد خارجي،40 هزار کيلوگرم لوبياي چيتي خارجي،یک هزار و 755 کيلوگرم عدس خارجي،150کيلوگرم نخود خارجي،300 کیلوگرم ليموي عماني خارجي به ارزش تقريبي یک ميليارد ريال کشف شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به این که برای متصدیان این 3 انبار پرونده قضائی تشکیل و موضوع در حال رسیدگی می باشد گفت: ارزش کالاهای قاچاق کشف شده از این 3 انبار در مجموع،3 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون