نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      11:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:352


نسخه چاپی
قرارگاه جهادي تربيت و آموزش؛ تحولی بنیادی در موفقيت هاي ناجا
گروه استان ها - چهارمحال و بختياري - فرمانده انتظامي استان راه اندازي قرارگاه جهادي تربيت و آموزش را اقدامي ارزنده برای شتاب بخشيدن به موفقيت هاي ناجا برشمرد و گفت: برنامه هاي این قرارگاه محور تحول بنيادي است.
 
 

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در جلسه جمع بندی اولیه نتایج در بازرسی و نظارت قرارگاه جهادی آموزش فرماندهي انتظامي استان چهارمحال و بختياري با حضور بازرسان اعزامی از قرارگاه جهادي ارتقاء تربیت وآموزش ناجا، اظهار داشت: آموزش نقش مهمي در پيشبرد اهداف پليس دارد و به عنوان موتور محرکه در انجام مأموريت ها است.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري عنوان کرد: پيشرفت امروز پليس به دليل تحول در امر آموزش است و اصلي ترين برنامه امروز بايد آموزش و ارتقاء مهارت هاي علمي و عملي کارکنان باشد از طرفي بهره گيري از فناوري هاي نوين نيز يک اولويت مهم تلقي مي شود.

سردار غلامزاده با اشاره به تدابير حكيمانه فرمانده معظم كل قوا براي گسترش فرهنگ ورزش در نيروهاي مسلح، لازمه اين امر را برنامه ريزي دقيق در زمينه آموزش ورزش هاي پايه و رزمي به كاركنان بيان كرد و گفت: ضروري است ورزش با جديت و به طور مستمر در تمام لايه هاي سازمان نهادينه شود.

رئيس پليس استان شاخص بسيار مهم ديگر را بصيرت افزایي كاركنان برشمرد وگفت: در حالي كه استكبار جهاني و معاندان به طور مستمر برای تضعيف اركان اصلي نظام اسلامي به ويژه ولايت فقيه تلاش مي كنند بصيرت، تقويت عزت نفس كاركنان، آمادگي همه جانبه براي دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي، شناخت عميق دشمن و تشخيص به موقع حق از باطل مولفه هاي بسيار مهم در صيانت از نظام اسلامي است.

اين مقام ارشد انتظامي راه اندازي قرارگاه جهادي تربيت و آموزش را اقدامي ارزنده برای شتاب بخشيدن به موفقيت هاي ناجا برشمرد و گفت: قرارگاه جهادي تربيت وآموزش محور تحول بنيادي در امرتربيت وآموزش كاركنان ناجا است.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري در پايان با تقدير از اقدامات صورت گرفته توسط معاونت تربيت و آموزش ناجا در راستاي اجراي خط و مشي ها و برنامه هاي ترسيم شده در قرارگاه جهادي، تصريح كرد: در حال حاضر مهم ترين رسالت فرماندهان افزايش روز افزون دانش و مهارت انتظامي عوامل زير مجموعه است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون