نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      14:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:772


نسخه چاپی
کشف 2600 تن برنج احتکار شده با 40میلیارد ریال کالا در2عملیات
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان از کشف 2600 تن برنج احتکار شده ازیک انبار بزرگ توسط ماموران پلیس آگاهی استان خبر دادو گفت:ماموران کلانتری 15شهر زاهدان نیز در یک عملیات توانستند40میلیارد ریال کالای احتکار شده را کشف کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " محمد قنبری " در تشریح این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی، کارآگاهان پلیس آگاهی استان موفق به کشف یک انبار بزرگ برنج شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان پس از هماهنگی قضائی به همراه تیمی از اداره تعزیرات حکومتی در بازرسی از این انبار 2600 تن برنج خارجی احتکار شده که مقدار 10 تن آن نیز تاریخ مصرف گذشته بود، کشف کردند که در این رابطه 3 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار "محمد قنبری" در رابطه با عملیات مأموران کلانتری 15 شهر زاهدان نیز گفت: در پی کسب خبری مبني بر نگهداري و احتكار لوازم خانگی مورد نياز مردم در یک انبار بزرگ ماموران موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده موفق به شناسایی این انبار شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی با همراهي کارشناسان تعزيرات و اداره صنعت و معدن به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامي استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عمليات از انبار 680 دستگاه یخچال،450 عدد انواع اجاق گاز و270 عدد انواع ماشین لباسشویی احتکار شده کشف کردند.

وي با بيان اينكه کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را40 میلیارد ریال برآورد کردند، خاطر نشان کرد: انبار پلمب و متهم دستگير شده پس از تشكيل پرونده مقدماتی به مراجع قضائي معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون