نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      15:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
انهدام 5 باند قاچاق و کشف 7/5 تن مواد افیونی در جنوب شرق کشور
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان از کشف 7/5 تن مواد افیونی و انهدام 5 باند قاچاق مواد مخدر خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامي استان در راستاي مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پيگيري هاي شبانه روزي، اقدامات اطلاعاتي و اشرافيت کامل بر محورهاي مواصلاتي استان در 15 روز گذشته موفق به انهدام 5 باند بزرگ قاچاق مواد افیونی شدند.

وی با اشاره به کشف 7 تن و 500 کیلوگرم مواد مخدر در این مدت بیان داشت: در این بازه زمانی با دستگیری 22 سرشاخه قاچاق مواد افیونی ، 9 قبضه اسلحه غیرمجاز کشف و 34 خودرو از سوداگران مرگ توقیف شدند.

رئیس پلیس سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای طرح های انتظامی در استان تصریح کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با مخلان نظم و امنیت در همین بازه زمانی با شناسایی پاتوق های تهیه و توزیع مواد مخدر 107 خرده فروش دستگیر و 881 معتاد متجاهر نیز از سراسر استان جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: يکي از ماموريت هاي اصلی پليس، مبارزه با حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون