نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      16:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:370


نسخه چاپی
کشف 20 تن کاغذ احتکار شده در بندرعباس
گروه استان ها-هرمزگان-جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف دو دستگاه کانتینر حاوی 20 تن کاغذ احتکار شده به ارزش 10 میلیارد ریال در بندرعباس خبر داد.

سرهنگ"عباسعلی بهدانی فرد" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی رصد اطلاعاتي و گزارش هاي مردمي رانندگان شبکه حمل و نقل باري و تعدادي از چاپخانه هاي سطح شهربندرعباس مبني بر احتکار انواع کاغذ مورد نياز در صنعت چاپ و نشر با توجه به ترخيص اين کالا در طي هفته هاي اخير و دپوي آن در انباري در بندر عباس،پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مکان مورد نظر توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي استان شناسايي و با هماهنگي قضائي ماموران پليس با همکاری اداره سازمان صنعت و معدن و سازمان تعزيرات حکومتي به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازديد اوليه تعداد دو دستگاه کانتينر شامل 77 پالت کاغذ چاپ و تحرير به وزن 20تن به ارزش 10 ميليارد ريال کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: حسب دستور مقام قضائي جهت جلوگيري از انتقال کالاها به محل ديگر ، کانتينر هاي موجود در انبار شرکت مذکور پلمب ، پرونده قضائي در این زمینه تشکيل و متصدي برای رسيدگي به مراجع قضائي معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون