نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      12:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:124


نسخه چاپی
قاچاق كالا جرم سازمان یافته با اهداف اجتماعی، فرهنگی واقتصادی
گروه استان ها - گلستان - فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف بیش از 90میلیارد ریال کالای قاچاق گفت : قاچاق كالا جرمی سازمان یافته با اهداف اجتماعی، فرهنگی واقتصادی است .

 

 

 سردار "علي اكبر جاويدان" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، قاچاق كالا را پديده شوم و معضل بزرگي براي كشور دانست و گفت: اين پديده شوم آثار زيانباري بر پيكر اقتصاد كشور وارد مي كند.

وي با تاكيد بر اينكه قاچاق كالا يك جرم سازمان يافته و داراي اهداف اجتماعي فرهنگي و اقتصادي است اظهار داشت: پيامد هاي اجتماعي و فرهنگي اين پديده براي كشور حتي مهم تر از پيامد هاي اقتصادي آن است.

فرمانده انتظامي گلستان اقدامات كنترلي از جمله تقويت مرزها را بخشي از راهكار هاي مقابله با قاچاق كالا در كشور عنوان كرد و گفت: مبادي ورودي و خروجي شهرهايي كه احتمال قاچاق كالا در آن بيشتر است بايد مراقبت بيشتری شود و نظارت لازم صورت گيرد.

وي نسخه شفابخش و تنها راهكار مقابله با پديده قاچاق كالا را عمل به فرامین مقام معظم رهبري در تحقق اقتصاد مقاومتي دانست و بيان داشت: اگر ميزان تقاضاي كالاي قاچاق در كشور كنترل و كاهش يابد به حتم ميزان عرضه نيز كاهش خواهد يافت و اين ضربه محكمي بر پيكره اين پديده شوم در جامعه است.

فرمانده انتظامي گلستان با تاكيد بر مقابله با عوامل تهيه و توزيع قاچاق كالا از كشف بيش از 90 ميليارد ريال كالاي قاچاق از ابتداي سال جاري خبردارد و خاطر نشان كرد: پليس حداكثر توان خود را در حوزه مقابله با قاچاق كالا به كار گرفته است.

سردار جاويدان در پايان با تاكيد بر مسئوليت پذيري و احساس مسئوليت همه دستگاه ها و نهاد ها از جمله مشاركت همه مردم در اين راستا خاطرنشان كرد: شهروندان با نخريدن كالاي قاچاق مي توانند سهم مهمي در تحقق فرامين مقام معظم رهبري وناكامي دشمنان در رسيدن به اهداف پليدشان ايفاي نقش كنند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون