نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/21      9:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:308


نسخه چاپی
35 میلیارد ریال کالای احتکار شده در قزوین
گروه استان ها –قزوین- فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای خانگی احتکار شده توسط محتکران به ارزش 35 میلیارد ریال در قزوین خبر داد.

 

سردار "مهدی محمودی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستاي اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق كالا و ارز و مقابله با فعاليت هاي مجرمانه نا امن كنندگان اقتصاد كشور، ماموران مبارزه با قاچاق كالاو ارز استان پس از رصد اطلاعاتی از فعالیت یک محتکر و احتکار لوازم خانگی ایرانی و خارجی در یک انبار غیرمجاز در قزوین به مساحت یک هزار و 700 متر مربع مطلع و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان با هماهنگی دستگاه قضائی و سازمان صنعت و معدن با حضور در محل و بازرسی از انبار موصوف تعداد 3 هزار و 905 دستگاه انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال، کولر، تلویزیون، اجاق گاز و ... کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

سردار محمودی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 35 میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون