نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/21      15:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:182


نسخه چاپی
توقیف بیش از 2 میلیارد کالای قاچاق در سمیرم
استان ها- اصفهان - با تلاش مأموران انتظامی شهرستان سمیرم، محموله کالای خارجی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال توقیف و 4 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سهراب قرقاني" با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران ايستگاه بازرسي شهيد "رئيسيان" این فرماندهی در راستای اجرای عملیات مرصاد به 2 دستگاه کامیون، یک دستگاه کامیونت ایسوزو و یک دستگاه سواری وانت مزدا و یک دستگاه پراید حامل کالاي گمرکي در مسیر "سمیرم - شهرضا" مشکوک و آنها را متوقف کردند.

اين مقام انتظامي اضافه کرد: در این عملیات 2 دستگاه ماشین آلات کشاورزی، 4 تن حبوبات، 3 هزار قلم دارو و لوازم بهداشتي و 200 کيلو گرم زغال بلوط که همگی فاقد مجوز گمرکی بودند، توقیف شدند.

سرهنگ قرقانی، ارزش محموله مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 2 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در اين عملیات 5 دستگاه خودرو توقیف و رانندگان آنها نیز دستگیر و به جرم حمل کالای قاچاق تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان سميرم در پايان خاطر نشان کرد: مأموران این فرماندهی باتمام ظرفيت و توان عملياتي خود با قاچاقچيان کالا و مخلان نظام اقتصادی کشور برخورد کرده و از شهروندان نیز می خواهیم تا هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با تلفن 110 به پليس اعلام کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون