نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/21      15:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:314


نسخه چاپی
کشف بیش از 3میلیون و 950هزار لیترسوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان طی 4 ماه گذشته بیش از 3 میلیون و 950 هزار لیتر انواع سوخت قاچاق کشف شده است.

 

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: معضل قاچاق سوخت یکی از مسائل مبتلا به سیستان و بلوچستان است که برای حل آن باید همه دستگاه ها و آحاد مردم مشارکت کنند.

وی بیان کرد: مقدارسهمیه سوختی که برای مصرف استان در نظرگرفته شده باید در چرخه صحیح توزیع و مصرف قرارگیرد تا دیگر شاهد صف های طویل سوخت نباشیم.

این مقام انتظامی ادامه داد: در طول 4ماه گذشته با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی استان 3میلیون و 953هزار و 900 لیتر انواع سوخت قاچاق کشف شده است.

وی گفت: فرماندهی انتظامی استان برای حل معضل سوخت، طرح فراگیری را در دستور کار خود قرار داده که درآن نقش سایر دستگاه ها نیز دیده شده که به زودی ارائه می شود.

این مقام انتظامی تأکید کرد: پلیس برای برقراری امنیت اقتصادی در کنار همکاری با سایر دستگاه ها و مردم، از طرح ها و راهکارهای خلاقانه آنها استقبال می کند و برای هم افزایی در این حوزه آمادگی کامل دارد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان تأکید کرد: مبارزه با قاچاق و ریشه کن کردن این پدیده شوم اقتصادی تنها با پیگیری انتظامی امکان پذیرنیست و برای توفیق پایدار در این حوزه باید فرهنگ سازی شود و همه دستگاه ها و آحاد جامعه پای کار بیایند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون