نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/21      16:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
اعتراف گوشی قاپ حرفه ای به 100 فقره سرقت در مشهد
گروه استان ها - خراسان رضوي - با اقدام به موقع پلیس مشهد، گوشی قاپ حرفه ای دستگیر و به 100 فقره سرقت اعتراف کرد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "قادر كريمي" در تشريح عمليات ضربتي پليس مشهد براي دستگيري عامل اصلي گوشي قاپي هاي سريالي، گفت: در پي اعلام اين سرقت هاي خياباني در مناطقي از شهر مشهد، دستورات لازم براي پيگيري سريع اين پرونده صادر شد و طرح تشديد مقابله با سرقت هاي خياباني در دستور كار پليس مشهد قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي افزود: بررسي هاي علمي اين پرونده در گام اول به سرنخ هايي رسيد كه با آشكار کردن مشخصات ظاهري2 عامل اصلي سرقت ها و همچنين موتورسيكلت قرمز رنگ آنها، كار پليس را براي شناسايي متهمان و دستگيري آنان با تحقيقات متمركزتري به پيش مي برد.

وي گفت: تيم هاي دايره تجسس كلانتري رسالت مشهد در اين ماموريت ضربتي،  عاملان سرقت ها را پس از چند ساعت كنترل و مراقبت هاي پوششي شناسايي و تحت نظر قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران پليس هنگامي كه متهمان به شهروندي نزديك شده و قصد گوشي قاپي از وی را داشتند وارد عمل شده و عامل اصلي اين سرقت ها را به دام انداختند اما همدست اين فرد با موتورسيكلت خود از صحنه گريخت.

سردار کریمی گفت: متهم 19 ساله در تحقيقات اوليه پرونده با توجه به شواهد و ادله موجود راهي جز بيان حقيقت نديد و با معرفي همدست خود و مالخر اموال مسروقه، اعتراف كرد روزانه 4 فقره گوشي قاپي انجام مي دهد به گونه ای که طی 25 روز گذشته 100 فقره سرقت در خيابان هاي مشهد داشته است.

وی افزود: تحقيقات گسترده تيم هاي دايره تجسس كلانتري رسالت مشهد براي دستگيري متهم فراري پرونده و مالخر اموال مسروقه ادامه دارد.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي در خاتمه با بیان اینکه دختران و پسران جوان در حال مكالمه با گوشي تلفن همراه خود در خيابان ها و معابر، طعمه اعضاي اين باند بودند، گفت: به شهروندان عزيز توصيه مي كنيم به هشدارهاي پليسي در خصوص نحوه حمل كيف دستي و استفاده از گوشي تلفن همراه و نكات مراقبتي و بازدارنده از سرقت ها توجه بيشتري داشته باشند تا از وقوع چنین سرقت هايی پیشگیری کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون