نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/21      16:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1411


نسخه چاپی
دستگيري کلاهبردار 51 ميلياردي در ارسنجان
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان از دستگيري کلاهبردار حرفه ای و کشف 3 فقره کلاهبرداری به مبلغ 51 ميليارد ريال در شهرستان ارسنجان خبر داد.

سردار "احمدعلي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: در پي کسب خبر مبني بر اينکه فردي به بهانه های مختلف با جعل اسناد بانک مرکزي و قولنامه كردن زمين در "تهران" و "چالوس"، اقدام به کلاهبرداری ميلياردي کرده، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس آگاهي شهرستان ارسنجان قرار گرفت.

وي افزود: در تحقيقات اوليه پليس مشخص شد اين فرد كلاهبردار با ظاهري فريبنده و سخنان عوام فريبانه ضمن جلب اعتماد با وعده هاي واهي اقدام به دريافت مبلغي در حدود 51 ميليارد ريال از شاکیان كرده است.

سردار گودرزي تصريح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتي و با ترفندهاي خاص پليسي، در يک عمليات غافلگيرانه متهم را در مخفيگاهش دستگير کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بيان اينكه متهم در تحقيقات اوليه پليس به بزه انتسابي و كلاهبرداري 51 ميلياردي از 3 نفر اقرار كرد، از شهروندان خواست به اين گونه افراد سودجو اعتماد نكنند و در صورت مشاهده چنين مواردي مراتب را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند تا پليس را در دستگيري مجرمان ياري كنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون