نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/21      17:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183


نسخه چاپی
سارقان منزل در مازندران به دام افتادند
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از شناسایی و دستگیری 2 سارق حرفه ای منزل و اماکن خصوصی با 34 فقره سرقت خبر داد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"محمدصادق شاه نظری" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر، افزود: ماموران با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی سارق و همدست وی را شناسایی کردند .

سرهنگ شاه نظری، خاطرنشان کرد:پس از هماهنگی های قضائی متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجوئی های انجام شده تاکنون به 34 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان طی یک ماهه گذشته اعتراف کرده اند .

وی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از محل اختفای متهمان خبر داد و اظهار داشت: این دو سارق حرفه ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تلاش برای کشف سایر اموال مسروقه ادامه دارد .

فرمانده انتظامی شهرسان رامسر در خاتمه با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می روند، از شهروندان خواست: درصورت مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون