نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/22      17:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:913


نسخه چاپی
فراخوان جذب نیروی مرد در پلیس فتا
گروه ناجا ـ پليس فتا به منظور تامين نيروي انساني متخصص مورد نياز به صورت پيماني پنج ساله در مقطع افسري با شرايط ذيل و به صورت محدود از تاريخ 97/05/16 تا 1397/05/31 اقدام به ثبت نام افراد واجد شرايط مي نمايد.

 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به منظور تامين نيروي انساني متخصص مورد نياز، پليس فتا از بين خانواده معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران، خانواده کارکنان محترم نيروهاي مسلح، بسيجيان، پليس افتخاري، جوانان مومن، متعهد، ولايي، نخبه علمي و کارآمد(مرد) به صورت پيماني پنج ساله در مقطع افسري از طريق آزمون ورودي اوليه و ديگر مراحل(مصاحبه، معاينات پزشکي، تحقيقات و ...) با شرايط ذيل و به صورت محدود از تاريخ 1397/05/16 تا مورخه 1397/05/31اقدام به ثبت نام افراد واجدشرایط می نماید. گفتنی است مهلت ثبت نام به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

1- اولويت جذب داوطلبان استخدام با خانواده معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران، خانواده کارکنان نيروهاي مسلح، کارکنان پليس افتخاري، بسيجيان و نخبگان علمي و از بين جوانان مومن، متعهد و ولايي مي باشد.

2- اساس جذب به صورت پيماني پنج ساله مرد در مقطع افسري جزء مي باشد.

3- جذب داوطلبان در مقاطع تحصیلی کارشناسی به بالا  از دانشگاه دولتي (روزانه و شبانه) و دانشگاه آزاد اسلامي و سایر دانشگاه ها  با گرايش هاي ذیل انجام می گردد.

مهندسي فناوري اطلاعات با گرايش هاي( طراحي و توليد نرم افزار، تجارت الکترونيکي، امنيت اطلاعات، شبکه هاي کامپيوتري، مديريت سيستم هاي اطلاعاتي

مهندسي کامپيوتر با گرايش هاي (نرم افزار، هوش مصنوعي و روباتيک، شبکه هاي کامپيوتري، معماري سيستم هاي کامپيوتري، رايانش امن)، مهندسي برق با گرايش (مخابرات امن و رمزنگاري).

4- اولويت جذب در مقاطع تحصيلي به ترتيب دکتري، کارشناسي ارشد، کارشناسي و در رشته هاي تحصيلي مهندسي کامپيوتر با گرايش نرم افزار ، هوش مصنوعي و مهندسي فناوري اطلاعات و مهندسي برق(صرفاً گرايش مخابرات امن و رمزنگاري) مي باشد.

5-  شرايط اختصاصي جذب به شرح  ذيل مي باشد :

  • سن 22 سال ليسانس، 24 سال فوق ليسانس و 28 سال دکتري
  • قد حداقل 170 سانتي متر
  • معدل حداقل نمره 14

تبصره1: در صورت داشتن کارت پايان خدمت 2 سال به سن استخدامي افزوده مي گردد.

تبصره2: به سن بسيجيان با عضويت فعال و اعضاء پليس افتخاري 2سال افزوده مي گردد.

تبصره3: به خانواده جانبازان، نخبگان و استعداد برتر، دارا بودن مقامات برتر کشوري و بين المللي مرتبط، خانواده کارکنان نيروهاي مسلح و حافظان کل قرآن کريم 2سال به سن استخدامي افزوده مي گردد.

تبصره 4: داوطلباني که بستگان درجه یک و دو شهدا می باشند از 5 سال تسهيلات سني برخوردار مي گردند.

6- کليه مراحل استخدامي برابر شرایط و ضوابط استخدام ابلاغی از سوی مرکز گزینش و استخدام مع.ن.ا ناجا در استان ها توسط مدیریت گزینش و استخدام استان مربوطه صورت می پذیرد و در شهر تهران توسط مدیریت گزینش و استخدام ف.ا تهران بزرگ به آدرس خیابان سمیه تقاطع نجات الهی مرکز گزینش و استخدام ناجا انجام می شود.

7- داوطلبان حوزه جغرافیایی شهر تهران(سهمیه جذب ستاد ناجا) صرفاً پس از احراز شرایط استخدام و مصاحبه تخصصی توسط رده های فنی پلیس فتا ناجا و تایید هیئت رئیسه پلیس فتا ناجا جهت ثبت نام و طی مراحل استخدام به مدیریت گزینش و استخدام فاتب معرفی می گردند.

8- داوطلبان گرامی جهت پیش ثبت نام به سایت پلیس فتا ناجا به آدرس cyberpolice.ir مراجعه نمایند.

* داوطلبان گرامی بدون تماس یا ارسال پیامک از طرف پلیس فتا ناجا، به مرکز گزینش و استخدام یا پلیس فتا استان خود مراجعه ننمایند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون