نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/22      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:284


نسخه چاپی
کشف 358 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس خراسان جنوبی
گروه استان ها–خراسان جنوبی-فرمانده انتظامی استان گفت: طی عملیات مشترکی توسط پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی در بازرسی از یک دستگاه سواری پژو 405 در محور بیرجند - قاین 358 کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"مجید شجاع " اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی چند ماهه پلیس امنیت عمومی استان مشخص شد قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله ای را از شهرستان بیرجند به استان های مرکزی کشور منتقل کنند که دستگیری قاچاقچیان و کشف مواد مخدر در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی گفت: با تکمیل اطلاعات 3 تیم عملیاتی از پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت عمومی موضوع را به صورت ویژه پیگیری کردند و خودروی حامل مواد مخدر را در محور بیرجند به قاین شناسایی کرده و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: راننده خودرو با مشاهده مأموران متواری شد که با انجام اقدامات پلیسی و پس از اخطار هوایی لاستیک خودرو مورد اصابت گلوله مأموران قرار گرفت که خودرو متوقف و راننده آن دستگیر شد.

سردار شجاع تصریح کرد: در بازرسی از خودرو 358 کیلوگرم تریاک کشف شد و متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و اعزام به دادسرا با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون