نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/22      19:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:210


نسخه چاپی
کنترل تردد زائران اربعین حسینی (ع) در شهرهای مبدا مدیریت می شود
گروه استان ها- ایلام – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در مرز مهران گفت:امسال کنترل تردد زائران اربعین حسینی (ع) در شهرهای مبدأ مدیریت می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن فتحی زاده" در جلسه ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران، اظهار داشت: با احصاء معایب و نقاط ضعف مراسم راهپیمایی اربعین که در سال های گذشته برگزار شده بود، درصدد هستیم از تمام ظرفیت های خود برای برگزاری هرچه مطلوب تر این مراسم در سال جاری استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: امسال نظارت بر تردد زائران اربعین حسینی (ع) از شهرهای مبدأ انجام می پذیرد و از ازدحام جمعیت در مرز مهران از همان ابتدا جلوگیری می شود.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: پیش بینی های پلیس حاکی از آن است در راهپیمایی اربعین امسال مانند گذشته با افزایش زائر مواجه خواهیم شد برهمین اساس بایستی از آمادگی بیشتری برخوردار باشیم.

سردار فتحی زاده گفت: با توجه به گرمای هوا درصدد هستیم بیشترین و بهترین خدمات رفاهی را در اختیار زوار قرار دهیم تا این عزیزان بتوانند با خیال آسوده و بدون کوچکترین مشکل در این مراسم حضور داشته باشند؛ همچنین از سایر ادارات و سازمان های دولتی انتظار می رود با افزایش خدمات رسانی در نقاط مختلف خصوصا در شهر مهران بیشترین همکاری را با پلیس داشته باشند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون