نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/25      17:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:534


نسخه چاپی
فارس؛ قهرمان مسابقات واليبال سراسري بانوان ناجا
گروه استان ها- فارس- تيم واليبال بانوان فارس در يازدهمين دوره مسابقات واليبال سراسري بانوان ناجا در شيراز به قهرماني اين دوره از رقابت ها دست يافت.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، فرمانده انتظامي استان فارس در مراسم اختتاميه اين مسابقات، بيان كرد: توجه به ورزش سبب افزايش پايه هاي اعتقادي جوانان و مقابله با فتنه دشمنان در جنگ نرم است.

سردار "احمد علي گودرزي" با بيان اينكه اقدامات ورزشي امر به معروف و مصداق عيني و بارز امنيت است، افزود: در انتظامي استان فارس توجه به ورزش و تقويت قواي جسماني كاركنان به صورت جدي در دستور كار قرار دارد، زيرا انجام صحيح و مقتدرانه مأموريت هاي كاركنان ناجا مستلزم داشتن جسم قوي و ورزيده است.

وي ادامه داد: همچنين در پاسگاه ها و كلانتري هاي فرماندهي انتظامي استان محل مناسبي براي ورزش و افزايش نشاط در بين كاركنان جانمايي شده است.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: نيروي انتظامي به دليل بيشترين سطح تماس و اصطحكاك با مردم و همچنين حساسيت و سنگيني مأموريت هاي محوله، بايد به مقوله ورزش و آمادگي جسماني كاركنان بيش از پيش توجه داشته باشد.

سردار گودرزي در پايان از اقدامات دست اندركاران و برگزار كنندگان اين دوره از مسابقات واليبال تقدير و تشكر كرد.

شايان ذكر است در يازدهمين دوره مسابقات واليبال بانوان ناجا كه به مدت 4 روز در سالن شهيد "ابوالفتحي" شيراز برگزار شد، تيم هاي فارس، همدان و خراسان رضوي به ترتيب مقام هاي اول تا سوم اين مسابقات را كسب كردند و توسط سردار گودرزي مدال و كاپ قهرماني به آنها اهدا شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون