نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/25      17:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:455


نسخه چاپی
98 هزار ليتر سوخت قاچاق در پارس آباد
گروه استان ها -اردبيل- فرمانده انتظامي استان از كشف 98 هزار و 506 ليتر سوخت قاچاق و توزيع خارج از شبكه به پيمانكاران بخش خصوصي و دستگيري يك نفر در اين رابطه خبر داد.

سردار "حسين عبدي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در راستاي تداوم اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق فرآورده هاي نفتي و به دنبال دريافت گزارش هاي مردمي مبني بر توزيع خارج از شبكه سوخت يارانه اي گازوئيل به پيمانكاران بخش خصوصي توسط مسئول يك شركت معتبر در "پارس آباد"، بررسي موضوع در دستور كار ماموران مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي قرار گرفت.

وي افزود: با بررسي هاي تخصصي و كارشناسي شده و انجام تحقيقات ميداني صحت گزارش هاي دريافتي محرز؛ كه با تشكيل اكيپ تلفيقي، ماموران مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي با همراهي كارشناسان شركت نفت به آدرس اين شركت اعزام و  98 هزار و 506 ليتر سوخت از نوع گازوئيل كه به صورت قاچاق و خارج از شبكه عرضه شده بود؛ را كشف كردند.

فرمانده انتظامي استان اردبيل با اشاره به دستگيري مسئول اين شركت به دليل فعاليت مجرمانه و اخلال در نظم اقتصادي تصريح كرد: پليس اردبيل مقتدرانه در مسير تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي گام برداشته و جرات تحرك را از ناامن كنندگان اقتصاد كشور سلب كرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون