نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/25      18:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:227


نسخه چاپی
بازگشت دختر 3 ساله به آغوش خانواده
گروه استان ها- فارس- رئيس پليس آگاهي استان گفت: هانيه كه 10 روز قبل توسط خانمي ميانسال ربوده شده بود صحيح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت.

سرهنگ "فرج شجاعي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: 11 مرداد ماه97، فردي  با مراجعه به پليس آگاهي اظهار داشت دختر بچه سه ساله اش به نام "هانيه" در كوچه روبروي منزلمان مشغول بازي بوده كه پس از مدتي ناپديد شده و جستجو براي پيدا کردن وي فايده اي نداشته است.

وي افزود: موضوع به صورت ويژه در دسنور كار ماموران قرار گرفت و پس از بررسي دوربين هاي مداربسته متوجه شدند خانمي ميانسال طفل را جلو منزل ربوده و با يك دستگاه سواري پيكان از محل متواري شده است.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: ماموران پليس آگاهي موفق شدند محل اختفاي آدم ربا را در يكي از روستاهاي شهرستان شيراز شناسايي و در يك اقدام غافلگيرانه وي را دستگير كنند.

رئيس پليس آگاهي استان خاطر نشان كرد: پس از انتقال متهم به پليس آگاهي در بازجويي فني و تخصصي اعتراف كرد و مدعي شد مدت 15 سال است كه از همسرش جدا شده و به دليل افسردگي و تنهايي و پر كردن خلا هاي روحي و عاطفي، تصميم به ربودن كودك كردم.

سرهنگ شجاعي افزود: كودك معصوم پس از گزارش سلامتي و معاينه، به مادرش تحويل و آدم ربا با تشكيل پرونده به مرجع قضائي تحويل و از آن طريق روانه زندان شد.

رئيس پليس آگاهي استان عنوان داشت: پليس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنيت، آسايش شهروندان را برهم بزنند و در صورت هرگونه اقدام غير قانوني با هنجارشكنان قاطعانه برخورد مي شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون