نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/29      13:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:243


نسخه چاپی
ناکامی قاچاقچیان در انتقال 2 تن و 140 کيلو مواد مخدر
گروه استان ها - سيستان و بلوچستان - جانشین انتظامي استان از کشف 2 تن و 140 کيلوگرم مواد افيوني در 2 عمليات ضربتی خبر داد.

 

سرهنگ "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران انتظامي شهرستان های "خاش" و "سراوان" با پشتيباني اطلاعاتي پليس مبارزه با موادمخدر استان، طي چند روز گذشته از فعاليت يک باند که به صورت مسلحانه قصد انتقال موادمخدر از مناطق شرقي به استان هاي مرکزي کشور را داشتند، با خبر شدند.

وی افزود: پس از اقدامات شبانه روزي و رصد مسيرهاي تردد اعضاي اين باند، يگان هاي عملياتي پليس با شناسایی خودروهای قاچاقچیان در یک درگیری مسلحانه، موفق به دستگیری یک قاچاقچی، توقیف 4 دستگاه خودرو و کشف 851 کیلو و 755 گرم تریاک، 10 کیلو و 760 گرم مرفین و 258 کیلو و 700 گرم حشیش شدند.

جانشین انتظامي استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در همین راستا ماموران انتظامی شهرستان "دلگان" با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "ایرانشهر" با یک سری تحقیقات گسترده به اطلاعاتی در خصوص جابه جایی محموله مواد افیونی در محورهای روستایی این شهرستان دست یافتند.

این مقام انتظامی ادامه داد: جان برکفان پلیس مبارزه با موادمخدر در مسیر آنها کمین کرده که قاچاقچيان با مشاهده آنان با تغيير مسير به سمت بیابان های اطراف متواري و پس از مدتي تعقيب و گريز خودروها را رها و با استفاده از تاریکی شب و عوارض زمین متواری شدند.

سرهنگ طاهری عنوان کرد: در این عملیات نیز ضمن دستگیری 2 سوداگر مرگ و توقیف 3 دستگاه خودرو در پاکسازی از منطقه، یک تن و 8 کیلو و 670گرم تریاک، 7 کیلو و 650 گرم هروئین و 2 کیلو و 600 گرم شیشه، یک قبضه سلاح کلاش به همراه دو تیغه خشاب و ۱۲۲عدد فشنگ جنگی کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری بقیه اعضای این 2 باند خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق موادمخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون