نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/13      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:416


نسخه چاپی
حادثه رانندگی با 2 کشته و 2 مصدوم در تنکابن
گروه استان ها- مازندران- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برخورد 2 دستگاه موتورسیکلت با 2 کشته و 2 مصدوم در محور نشتای شهرستان تنکابن خبر داد .
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا باقری" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور "نشتاء به دینارسرا" در شهرستان تنکابن بلافاصله ماموران پلیس راه مستقر در این محور به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در مسیر مقابل هم به وقوع پیوست، 2 سرنشین این موتورسیکلت ها به علت شدت جراحت های وارده در دم جان باختند.

وی با اشاره به اینکه راکبان این موتورسیکلت ها نیز به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند، گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تفاوت رانندگي شتابزده و رانندگي با سرعت مطمئن، فاصله بين مرگ و زندگي و نقص عضو و سلامتي است، گفت: منشاء بسياري از تصادفات مرگبار، بی احتیاطی و عدم رعایت مقررات راهنمایی نظیر سرعت و سبقت غیر مجاز است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در خاتمه از موتورسیکلت سوران، خواست ضمن استفاده از کلاه ایمنی و پرهیز از هرگونه حرکات مخاطره آمیز، هرگز فرصت كم را با سرعت زياد جبران نکنند و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی آرامش خاطر را برای خود و خانواده خود رقم بزنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون