نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/17      13:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:318


نسخه چاپی
هدف دشمن از تبلیغات علیه نظام اسلامی ، تزلزل در اعتقادات است
گروه ناجا _ فرمانده يگان هاي ويژه ناجا با اشاره به تبلیغات مخرب دشمن، گفت: هدف دشمن از تبلیغات علیه نظام ، تزلزل در اعتقادات اسلامی است.
 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار "حسن كرمي" در مراسم تجلیل از خانواده کارکنان یگان های ویژه ناجا، بيان كرد: جمهوری اسلامی ایران در طول سال های گذشته، مدیران و افراد تحصیل کرده زیادی را تربیت کرده ، لذا باید با بهره گیری از نیروهای جوان و استفاده از ظرفیت های داخلی کشور ، مدیریت جهادی را بدرستی در کشور پیاده کنیم و سطح علمی و کیفی جامعه را ارتقاء بخشیم.

وي در ادامه سخنان خود خاطرنشان كرد: دشمن با ایجاد فشار و تحریم های اقتصادی، همواره به دنبال تحقق اهداف خود بوده، که بحمدالله ملت شریف ایران با بصیرت و انسجام همگانی در مقابل این تهدیدات ایستاده و موجب سرافرازی و سربلندی کشور شده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا افزود: امروزه دشمن از لحاظ روانی و تبلیغات علیه نظام، سعی در تزلزل اعتقادات مردم و بی میلی نسبت به دین و مذهب دارد .

وي ادامه داد: اگر ايجاد تحول و دگرگوني در باورها و اعتقادات مردم و جوانان در دوران انقلاب نبود ، بي شك پيروزي انقلاب رقم نمی خورد لذا همين اعتقادات است كه موجبات پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي را فراهم می سازد.

كرمي ابراز كرد: جوانان ما نباید تحت تاثیر تبلیغات و عملیات روانی دشمن در شبکه های مجازی قرار بگیرند چراکه تاثیرپذیری از آنها می تواند اثرات مخربی در جامعه ایجاد کند.

اين مقام انتظامي با تشکر و قدر دانی از خانواده کارکنان یگان ویژه، اذعان داشت: بدون شک در راه ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه با اخلالگران نظم و امنيت جامعه در سراسر ايران اسلامي، اين خانواده ها هستند كه مي توانند با پشتيباني خود از كاركنان حمايت كنند و مجموعه نيروي انتظامي را در رسيدن به اهداف خود ياري نمايند.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا با اشاره به حضور یگان ویژه در جامعه، رسانه و شبکه های مجازی، تصريح كرد: حضور یگان ویژه در صحنه، باعث آرامش و اعتماد مردم به این یگان و موجب سر افکندگی وشکست برای دشمنان است.

كرمي در خاتمه سخنان خود تأكيد كرد: در برابر تهديدات دشمنان خودتان را حفظ كنيد و مراقبت را لازمه کار خود قراردهید چرا كه امروز دشمنان با تبلیغات در شبکه های مجازی قصد ضربه زدن را دارند و برای رسیدن به اهداف خود از هر روشی استفاده می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون