نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/18      10:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:601


نسخه چاپی
2 کشته و 4 مجروح نتیجه تصادف زنجیره ای در محور زابل - نهبندان/ کاروان عروسی در این حادثه رنگ خون گرفت
گروه استان ها – خراسان جنوبی – رئیس پلیس راه استان از برخورد تریلی نفت کش با 2 دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه پراید همراه با کاروان عروسی در شهرستان نهبندان خبر داد و گفت: در این حادثه 2 راکب موتورسیکلت جان باختند و 4 نفر روانه بیمارستان شدند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا رضایی" در تشریح این خبر، اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر یک فقره تصادف فوتی به آدرس نهبندان ورودی روستای "خوانشرف" بلافاصله نیروهای امدادی و گشت پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: در این حادثه، یک دستگاه کامیون نفت کش که از زابل به نهبندان در حرکت بود ابتدای روستای خوانشرف با یک دستگاه موتورسیکلت به راننده فردی 25ساله که قصد دور زدن و تغییر مسیر داشته برخورد کرده و خودرو پس از این برخورد قیچی شده و جاده را مسدود کرده و با یک دستگاه موتورسیکلت به راکبی فردی 20ساله و ترک نشینی فردی 25 ساله که از نهبندان به روستای خوانشرف درحرکت بوده نیز برخورد می کند.

رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی ادامه داد: در این حادثه، کامیون نفت کش منحرف شده و با یک دستگاه سواری پراید سفید رنگ نیز برخورد می کند به نحوی که حادثه راکبان موتورسیکلت در دم جان باخته و 4 نفر نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

این مقام انتظامی گفت: مصدومان و جان باختگان همگی اعضای یک خانواده بودند که همراه با کاروان عروسی در حال تردد بودند.

سرهنگ رضایی در خاتمه گفت: کارشناس تصادفات پلیس راه در محل حادثه حاضر و کروکی صحنه ترسیم شد که علت حادثه در دست بررسی است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون