نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/18      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:308


نسخه چاپی
در آمل؛
4 کشته و یک مصدوم در اثر برخورد یک دستگاه پیکان با لودر
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از برخورد یک دستگاه پیکان با یک دستگاه لودر با 4 کشته و یک مصدوم در محور روستایی "آغوزبن" شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور روستایی "آغوزبن" بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران تصریح کرد: در این حادثه یک دستگاه خودروی پیکان با 5 سرنشین که در این محور در حال حرکت بود به دلیل نامعلومی از مسیر خود منحرف و با یک دستگاه لودر پارک شده در کنار خیابان برخورد کرد.

سرهنگ قدمی خاطر نشان کرد: بر اثر وقوع این حادثه 4 نفر از سرنشینان این خودرو در دم فوت و یکی از سرنشینان آن مصدوم شد.

وی بیان کرد: با حضور ماموران امدادی مصدوم این حادثه به بیمارستان منتقل شد و علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه مستقر در این محور در دست بررسی است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه تفاوت رانندگي شتابزده و رانندگي با سرعت مطمئن، فاصله بين مرگ و زندگي و نقص عضو و سلامتي است، گفت: منشاء بسياري از تصادفات مرگبار، بی احتیاطی و عدم رعایت مقررات راهنمایی نظیر سرعت و سبقت غیر مجاز است.

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگان، خواست ضمن پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی، هرگز فرصت كم را با سرعت زياد جبران نکنند و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی آرامش خاطر را برای خود و خانواده خود رقم بزنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون