نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/18      13:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:839


نسخه چاپی
واژگونی پراید با مرگ 4 نفر از اعضای یک خانواده در اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس راه استان از واژگون شدن یک دستگاه سواری پراید در محور"شهرضا-آباده" و فوت 4 نفر و مجروح شدن یک فرد دیگراز اعضای یک خانواده خبر داد.

سرهنگ "حسین پورقیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: صبح امروز ماموران پلیس راه "اصفهان-شیراز" از واژگون شدن یک دستگاه سواری پراید در محور "شهرضا_آباده" نرسیده به "امین آباد" مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: در اثر این حادثه، راننده 41 ساله خودرو ،کودکی 4 ساله، فردی 70 ساله و خانمی 35 ساله در دم فوت و یک سرنشین 12 ساله از این خودرو نیز که همگی از اعضای یک خانواده بودند، مجروح شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان تصادفات جاده ای عدم توجه به جلو توسط راننده خودرو اعلام شده است.

سرهنگ پورقیصری در پایان خاطر نشان کرد: با عنایت به نزدیک شدن به ایام پایان تعطیلات تابستانی و افزایش حجم مسافرت های برون شهری لازم است رانندگان محترم قوانین را رعایت و با سرعت مجاز، مطمئنه و مقرره رانندگی کنند، هنگام رانندگی توجه کامل به جلو و اطراف داشته باشند و در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی در مکانی امن توقف و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون